Shitet Lg optimus G Pro "perfekt" 32 gb rom 2gb..

Shitet nga: saimir 08 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet lg g pro i perdorur rreth 10 dite quad core 1.7 ghz dhe ram 2gb rom 32 gb 5.5 inch full hd ngjyre e bardhe
ky smartphone eshte super i shpejte dhe bateri 3140 mah
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim