Shitet Iphone 5 16GB ne gjendje shume te mire! o..

Shitet nga: ip5 12 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 i zhbllokuar ne gjendje shume te mire. Eshte blere ne itali dhe e shes per arsye ekonomike! 16gb.ose nderrohet mme 5s + leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim