Shikoni tv te juaj ne smart phone apo iphone

Shitet nga: blerim 05 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 LEK

Komuna: Tiranë
Ne se jeni i interesuar te shikoni te gjitha stacionet e huaja pa pagese ne kompjuter, laptop androw smart phone ipone apo ne televizor qe lidhet me kompjuter u lutem me kontaktoni ne 0672223094 Instalimi eshte 20 mi lek te vjetra dhe pastaj nuk keni nevoj te beni asnje pagese tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim