Shes urgjent Sony xperia x10 mini

Shitet nga: sony 02 Qer 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes ose nderroj sony xperia x10 mini shum pak i perdorur ne gjendje perfekte. telefoni eshte shum i mire dhe praktik..per me teper ktu mund te gjeni te dhenat e tij. http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_mini-3125.php
Mund ta nderroj dhe me telefon tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim