Shes ose nderroj Note 5

Shitet nga: Niku 26 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Praktikisht i Ri


Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim