Shes ose nderroj,Iphone 6 ,16,gray,perfekt,480 e..

Shitet nga: Niku 07 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje perfect me kuti dhe aksesoret origjinal .

Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim