Shes iphone 5 16 gb i bardh nuk ka probleme

Shitet nga: Antonio 18 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
iphone 5 i bardh 16 gb full unlocked
nuk i punon vetem butoni lart i fikjes dhe per ta ven ne celes
Cmimi 430 mji e rregulloj un butonin 400mi ta rrogulloni vet i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim