Samusng galaxy s4 i9505 ngjyr shum e vecant lejla

Shitet nga: samsung 04 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

310 LEK

Komuna: Tiranë
Celulari eshte ne gjendje te mir pervec 1 krisje te vogel te kapakut mbrapa sic duket ne foto dhe nuk ka asnje problem teknik.cmimi i padiskutueshem dhe cel nk ndrrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim