Te rinj nkuti SAMSUNG S5 TIRANE

Shitet nga: s5 06 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5
i ri SAMSUNG S5 TIRANE..... 200 mij lek...ngjyra e bardhe dhe e zeze ..............ekrani 5.1 inç..........memoria 16 gb.........ram 2gb...........procesori quadcore 2.5 ghz........kamera 16 megapixel 4k video teknologjia me e mir per momentin..................cmimi i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim