BlackBerry Bold, Galaxy Note 3 Neo, S3 Mini

Shitet nga: Denis 08 Dhj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 3
MOS MERRNI PER TE PYETUR PER PJESE TE TJERA PERVEC ATYRE QE JANE SHKRUAR KETU.

BlackBerry Bold 9900 me ekran të thyer por punon..

Samsung Galaxy Note 3 Neo qarku karikimit dhe kamera..

Samsung Galaxy S3 mini do nderruar ekrani 30 mij lek

LG G2 PËR PJESË ekrani nuk ndizet nuk e di çfarë mund të ketë kështu që mos merrni për të pyetur çfarë ka flm 40€

iPhone 3 sja kam idene cfar ka ose nqs rregullohet..2.000 lek

dockstation për Sony Xperia Z, 10 mij lek

adaptor sony usb microusb 5 mij lek..

screen protector para dhe mbrapa per Sony Xperia Z3C origjinal.. 5 mij

kellef gome dhe 3 qese mbrojtese per motorola moto x 2014 10 mij

kufje iPhone te perdorura 1.500 lek


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim