Samsung star II

Shitet nga: artani 23 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Cel eshte i perdorur ne gjendje optimale.me internet karte dhe Wifi.android me kamer.25 mije lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim