Samsung smartphone duos androit cmimi 60 euro

Shitet nga: samsung 19 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
telefoni esht me 2 karta orgjinal bateri mban 2dit dhe esht ne gjendje shum te mire cmimi 6O euro nga para esht i zi kapaku mbrapa esht ngjyre pink androit 2.3.6 ram 512 2g memorie e brendshme dhe 3g
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim