Samsung s7262

Shitet nga: Emiljon 05 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Tiranë
celular s7262 shume i mire dhe me 2 karta aktive.... prodhim i samsung Official shume i paster pa asnji gervizhdje i gatshem per cdo lloj prove... do te mbeteni te kenaqur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim