Samsung s4

Shitet nga: igli 15 Krr 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

289 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe pak I perdorur.Eshte prodhim amerikan unlock per ne europe dhe punon me interten 4g qe europjanet nuk e kane sjelle akoma.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim