Samsung s4 gt-19505

Shitet nga: Samsung 31 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

360 LEK

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mir. Mund te nderrohet dhe me iphone 5.
Cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim