Samsung omnia 7 ne kuti

Shitet nga: endrit 08 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet samsung omnia 7 I sapo ardhur nga italia pothuajse I ri pa asnje gervishtje si ne kasen anesore ashtu dhe ne ekran.
shoqerohet bashk me 2kellef dhe karikusin e vet origjinal.
fotot jan origjinale te tij.
cmimi pak I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim