Samsung galaxy s5

Shitet nga: kledi 25 Sht 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Tiranë
Esht i bardhe 3 jav i perdorur ...ka dhe kellefin e tij
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim