Samsung galaxy s4

Shitet nga: laku 06 Qer 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

41 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy s4. I ardhur nga anglia. I perdorur 3 dite. Eshte me kuti dhe te gjithe aksesoret. Shitet se do kaloj tek galaxy note 3.

Pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim