Samsung galaxy s4 rreth nje muaj i perdorur

Shitet nga: Filan 14 Maj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
telefoni ne gjendje te perkryer dhe me gjithe aksesore. duhet ta shes sa me shpejt edhe me cmim me te ulet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim