Samsung galaxy s4 mini i ri

Shitet nga: samsung 26 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni esht perdor 1 jave sa per tu testuar se esht bler ne itali...shitet bashk me kufje dhe karikues origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim