Samsung galaxy s4 i9505

Shitet nga: Galaxy s4 i9505 16 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy s4 gt-i9505, version europian me 4g Lte. Celulari esht ne kutine e tij dhe i paperdorur asnjeher. i9505 esht versioni me i mire i galaxy s4.
I garantuar per gjithcka. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim