Samsung galaxy s4 i zi 16gb

Shitet nga: xxxxx 18 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet s4 i zi 16 gb pak fare i goditur ...mund t shifet dhe ne foto cdo gje per pamjen e jashtme ..telefoni punon perfekt esht i t-mobile amerikan 4G lte...ulje cmimi nuk bej ...dhe me e rencishja qe sbej jan ndrrimet me tel tjeter e me shtesa leksh...telefoni esht i lir ska nevoj per negociata cmimesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim