Samsung galaxy s4 gt i9505 i bardhe

Shitet nga: eris 30 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy s4 i9505 i bardhe i perdorur ne gjendje super te mire pune dhe estetike. Esht perdorur vetem nga un qe kur esht blere
cmimi 350 lek i diskutueshem
mund te nderrohet me tel tj
preferohet sony xperia z1 ose lg g2
Nuk kam foto se nuk mund ti uplodoja nga neti i avashte. Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim