Samsung galaxy s3

Shitet nga: xhelal sadiku 21 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
shitet samsung galaxy s3 per vetem 130 euro samsungu eshte i mirmbajtur dhe i pa gerdhishtur eshte oregjinal per me shum me telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim