Samsung galaxy s3

Shitet nga: neti 18 Tet 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Tiranë
Ka 5muaj i perdorur ska asnje shenje ne ekrane esht dopio xham eshte i grevishtur pak anash dhe shum i shpejt ne perdorim ska asnje problem tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim