Samsung galaxy s2

Shitet nga: gerti 19 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes ose ndroj Samsung Galaksy s2 et&t ne gjendje te perkryer,e ndroj dhe me nje iphon 4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim