Samsung galaxy note II 2013

Shitet nga: Bjorn 28 Tet 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Galaxy note II black, 8muaj I perdor ne zyrih zvicer, ne gjendje shume te mire pune. Te interesuarit te kontaktojne per ta pare dhe live
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim