Samsung galaxy nexus 16g memorie orginal

Shitet nga: samsung galaxy nexus 02 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
samsung galaxy nexus 16 g memorie telefoni esht shum ne gjendje te mire pune esht orgjinal ka vec nje krisje te vogel ne cep qe nuk ndikon aspak ne touch punon perfekt camerat i ka te dyja shum te pastra dhe nuk ngec esht shum i shpejt ne programe dhe internet. cmimi 100 euro pak i duskutushem flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim