Samsung galaxy duos

Shitet nga: gersi 29 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte origjinal.
I paperdorur.
Ngjyre blu.
Funksionon shume mire.
Pa asnje gervishtje te vogel.
I pajisur me kellef karikues dhe kufje origjinale.
CMIMI: 210 mije leke.
arsyeja qe shitet mosperdorimi pasi perdor nje celular te te njejtin lloj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim