Samsung galaxy S5 OKAZION

Shitet nga: genti 07 Dhj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

460 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet samsung galaxy S5 i ardhur nga amerika factory unlocked dhe pa asnje gervishtje dhe asnje problem.Telefoni shoqerohet me karikues origjinal+kelluf.Cmimi eshte i padiskutueshem.Flm.Mund te nderrohet dhe me iphone 5s ne gjendje shum te mire.Ju lutem vetem SMS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim