Samsung galaxy S4 Active

Shitet nga: Dori 08 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy S4 Active. Rezistent ndaj ujit dhe plurave. Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim