Samsung galaxy S4

Shitet nga: Serxhio 02 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kam nje galaxy s4 te ri ne kuti me aksesoret, i hapur sa per tu testuar me fleten e garancise 2 vjet ,versioni me i mire evropian i9505 LTE me 4g dhe me i bukuri komplet black edition ,quadcore snapdragon ,2 gb ram , 16 gb memorje , etj
VETEM NDERROHET me sony xperia Z1 te jete ne gjendje shum te mire
nr kontakt : 0684451144
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim