Samsung galaxy S3

Shitet nga: Florenc 31 Maj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung Galaxy S3 - Android 4.3 Jelly Bean
Celulari eshte ne gjendje shume te mire pune dhe nuk ka asnje gervishje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim