Samsung galaxy S3 i bardhe

Shitet nga: eni 11 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Samsung galaxy S3 pothuajse i ri,vetem 3 muaj i perdorur.Ne gjendje shume te mire.Telefoni eshte i bardhe dhe ka 16gb memorje te brendshme..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim