Samsung galaxy S3 i bardhe ne gjendje perfekte

Shitet nga: Juli 12 Maj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Samsun S3 pa asnje gervishtje. Eshte brenda garancise (I blere te globe) .
Ngjyra e bardhe dhe shoqerohet me te gjitha aksesoret.
Eshte ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim