Samsung galaxy 4 TAB (OKAZION...!!!)

Shitet nga: mario 20 Tet 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION ....!!!shitet tablet i ri ne kuti i pa perdorur me 2 vjet garanci (SAMSUNG GALAXY tab 4 )
karakteristikat:CPU- (Quad-core 1.2 GHz)
SISTEMI OPERATIVE:Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Ram:(1.5 GB)
EKRANI :(7'' TFT capacitive)
HDD: (8GB)
KAMERA: 3,15Mpixels BACK THE VGA INFRONT
MUND TE LIDHET ME: WIFI , USB 2.0,Bluetooth 4.0,micro SDHC (< 64 GB).
NGJYRA SIPAS DESHIRES I BARDHE OSE I ZI
GJITHSHTU MUND TE POROSISNI DHE TAB 4 ME OPSIONIN 4G ME 1.4 GHz ME 280 EURO.
CMIMI I PA DISKUTUSHEM !
TE INTERESUARIT (SERIOZISHT) MUND TO KONTAKTOJNE NE :0694889084
FALEMINDERIT. ..!
PS:KATE TABLET NUK MUND TA GJENI NE ASNJE DYQAN NE SHQIPERI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim