Samsung e 2222

Shitet nga: klejvi 10 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet ose ndrrohet me ndonje telefon tjeter dhe lek shtes . . .


esht i pa hapur ndonje her 1 muaj pordorim . . .


bateri esht e re. . .


nuk ka asnje difekt si telefon . . .


jam i gatshem ta cojm ne cdo servis . . .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim