Samsung S4 SGH I9500

Shitet nga: Fatjon 17 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung S5 G900H 16GB ne gjendje sh te mire . Sebashku me telefonin jepen dhe aksesoret kufje karikues origjinal .Kontaktoni ne +355693526111 .Cmimi 330 euro i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim