Samsung S3 dhe LG kp 500

Shitet nga: rubin 02 Qer 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy S3 dhe LG kp 500 LG 40 euro samsungu 70 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim