Samsung Note 3

Shitet nga: xhadi 30 Krr 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

46 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Note 3. Ne gjendje perfekte. 2 cope ne gjendje. Nje i bardhe dhe nje i zi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim