Samsung Note 2

Shitet nga: cimi 30 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
shese Note 2 i bardhe ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje i mbrojtur gjithmon me qese dhe kapak 16 GB 4 Core 2 GB Rami cmimi 30000 lek i padiskutushem mban bateri si asnje telefon tjeter smartphone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim