Samsung I5800 Galaxy 3

Shitet nga: Dionis 27 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Nuk esht hap asnjiher ne servis dhe ne gjendje shum te mir pune! ka pak te gervishtura dhe i ka te gjitha pjeset origjinale qe sa esht bler.. Info rreth celit te adresa me posht
http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-3395.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim