Samsung I RI

Shitet nga: mikel 12 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung te rinj te pa perdorur model i fundit 32gb cmimi 550 euro te bler ne gjermani mas dates 20.11.2014 vijn .kam dhe iphone 6 16gb cmimi 700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim