Samsung GalaxyAce

Shitet nga: Rudels 17 Maj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire dhe i paster, arsyeja E shitjes mosperdorim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim