Samsung Galaxy s5(original)

Shitet nga: galaxy s5 02 Gsh 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
celi esht bler para 1 muaj esht i bardh 16 gb,fotoja esht ilustruse,celi shitet bashk me kutine e tij dhe aksesoret perkates
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim