Samsung Galaxy s4

Shitet nga: gersi 09 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Celulari eshte ne gjendje shume te mire
punon shum mire ka te instaluara programet me te rendesishme dhe mund te shkarkoni cfare programi te deshironi. ngjyre i bardhe por shoqerohet me nje kellef ngjyre te zi , kufje dhe karikues origjinal. Telefoni eshte pak i thyer ne mes dhe per kete arsye shitet edhe me lire.
Vetemmm 75 euro !!! por mund te kete edhe pak ulje per te interesuarit..
Nxitoni !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim