Samsung Galaxy s4

Shitet nga: Xhadi 03 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy S4 ne gjendje shume te mire pune me disa gervishtje ne kase.
Telefoni eshte i zhbllokuar dhe mund te perdoret me cdo lloj karte.
Aksesore: Karikues
Fotot e meposhtme jane te telefonit aktual.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim