Samsung Galaxy s4

Shitet nga: ilir 13 Krr 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Tiranë
shes samsung galaxy s4 te zi ne gjendje shum te mire i marr ne gjermani.3 muaj eshte i perdorur,nuk ka as nje gervishje,tek logoja samsung ka nje grop te vog por qe nuk sjell problem per telefonin,plus ka dhe nje kllef dhurat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim