Samsung Galaxy s4 perfekt!

Shitet nga: Xhadi 27 Tet 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung Galaxy S4 versioni europian, telefoni eshte i zhbllokuar dhe mund te perdoret me cdo lloj karte.
Fotot e meposhtme jane te telefonit aktual.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim