Samsung Galaxy s4 4g

Shitet nga: Galaxy 04 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Tiranë
shes nje galaxy s4 e kam plere para 8 muajsh ne gjermani ..ngjyre i bardhe versioni i9505 qe eshte me i miri internacional qe ka 4g ..eshte i perdorur por ne gjendje perfekte me tgjithe aksesoret origjinal ...i pa hapur asnjehere nservis ..ka shum pak vija anash ...mund tju le dhe garanci nga ana ime ..cmimi 350 mijelek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim